OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Zber vrchnákov

ZBER VRCHNÁČIKOV PREBIEHA AJ V TOMTO ŠKOLSKOM ROKU !

Vrchnáčiky z PET fliaš zbierame naďalej. 

Jedna sa o spolupracu pri zbere vrchnakov z PET flias  z domacnosti Vasich ziakov a zo školskych zariadeni. Zo strany skoly Vam nevznika ziadna investicia o vsetko sa postarame my.

Ak Vas nasa ponuka oslovila a chcete urobit nieco viac pre ochranu prirody vo Vasom meste/obci/ budeme radi ak nas budete kontaktovat. 

 

Pokyny:

 

1. Vyzbierať vrchnáky z PET fliaš do vriec (min. cca 5-6 vriec, alebo min. 100kg , ak je menej, je možné sa dohodnúť). Najideálnejšie je, ak má škola vyzbieraných 250 kg ( v tomto prípade vieme po vrchnáky skôr zabezpečiť dopravu) 

2. Následne nás budete kontaktovať o množstve vriec ,ktoré máte vyzbierané a telefonicky sa dohodneme na termíne odvozu, t.j. kedy dôjde naše auto po vaše vrchnáky. 

Kontaktujte nás na telefónne číslo:  image0908 801 119 , 0949 499 222

3. Poplatok za vyseparované suroviny Vám bude uhradený po odvoze a odvážení, prípadne hneď vo Vašej škole, ak bude možné odvážiť hmotnosť vriec  s vrchnákmi v škole . 

4. Zber prebieha neustále.

5. Prosíme všetky školy, ktoré sa zapoja do zberu o trpezlivosť pri určení termínu zvozu. Snažíme sa, aby ste boli spokojní so spoluprácou s nami :) 

6. UPOZORENIE!!!

Zbierame IBA plastové vrchnáky z PET fliaš , prosíme nevhadzujte do vriec kovy, kamene, odpad a iné predmety !